Sprzęt ITTEDEnglish

Umowa o zamówienie publiczne na sprzęt IT, drukowanie i prezentację Lot 1 – All-in-One PC Lot 2 – Laptopy Lot 3 – Urządzenia wielofunkcyjne Lot 4 - Drukarki Lot 5 - Tablet PC Lot 6 – Interaktywny pakiet prezentacyjny

ASOCIAȚIA CRESTSatu Mare, RumuniaOgłoszenie 772577-2026 · Znak sprawy: 15018391_2026_PAAPD1642043

W skrócie

ASOCIAȚIA CREST (Satu Mare, Rumunia) ogłasza przetarg: Umowa o zamówienie publiczne na sprzęt IT, drukowanie i prezentację Lot 1 – All-in-One PC Lot 2 – Laptopy Lot 3 – Urządzenia wielofunkcyjne Lot 4 - Drukarki Lot 5 - Tablet PC Lot 6 – Interaktywny pakiet prezentacyjny. Termin składania ofert: 19 lis 2026, 14:00 CET. Wartość szacunkowa: 32 500 RON, czas realizacji: 24 mies., części: 6. Wykonawca musi wykazać m.in.: certyfikaty, referencje, minimalny obrót.

Oficjalne ogłoszenieDokumenty zamówienia

Masz konto? Otwórz w aplikacji

Tłumaczenie oficjalnego ogłoszenia. Wiążący jest tekst oryginalny.

Za darmo · bez konta

Otrzymuj takie przetargi e-mailem

Podobne przetargi (Sprzęt IT · Rumunia) raz w tygodniu, tylko gdy się pojawią. Bez konta.

Tylko adres firmowy. Nie przyjmujemy skrzynek Gmail, Outlook, WP, Onet i podobnych.

Najważniejsze dane

Termin składania ofert
32 500 RON
Wartość szacunkowa
24 mies.
Czas trwania
Przetarg nieograniczony
Tryb
6 lis 2026
Opublikowano
772577-2026
Numer ogłoszenia
15018391_2026_PAAPD1642043
Znak sprawy
Drukarki laserowe (30232110)
Główny kod CPV
RO115
Miejsce realizacji (NUTS)
6
Części

Terminy

Wszystkie daty z ogłoszenia i jego zmian, w kolejności. Czas: Warszawa.

  1. Termin na pytania do SWZ

  2. Publikacja ogłoszenia

  3. Otwarcie ofert

  4. Termin składania ofert

Czego chce zamawiający

Zamawiający dąży obecnie do wzmocnienia infrastruktury technicznej i logistycznej niezbędnej do realizacji działań przewidzianych w projekcie "Skuteczne strategie zarządzania stowarzyszeniami w zakresie pomocy zdrowotnej w systemie zdrowia - SEMISS, Code SMIS 347555". Konieczność zakupu sprzętu wynika z potrzeby zapewnienia odpowiedniego wsparcia technicznego w zakresie przechowywania danych dotyczących danego projektu i zarządzania nimi. Oferta jest wymagana dla pięciu identycznych elementów systemu Allin- One PC. Specyfikacje techniczne sprzętu informatycznego są dołączone do specyfikacji. Szacowana wartość partii 1: 32,500,00 lei bez VAT.

Kody CPV

  • 30232110Drukarki laserowegłówny
  • 30213300Komputer biurkowy
  • 30213100Komputery przenośne
  • 30213200Komputer tablet
  • 30195200Tablice do elektronicznego kopiowania lub akcesoria

Części zamówienia (6)

Zamówienie podzielono na 6 części. Ofertę można złożyć na wybrane części, jeśli dokumenty na to pozwalają.

  1. Część 1Komputer All-in-One

    Wartość szacunkowa:
    32 500 RON
    Czas realizacji:
    24 mies.
    Miejsce (NUTS):
    RO115
    CPV:
    30213300 · Komputer biurkowy

    Zamawiający dąży obecnie do wzmocnienia infrastruktury technicznej i logistycznej niezbędnej do realizacji działań przewidzianych w projekcie "Skuteczne strategie zarządzania stowarzyszeniami w zakresie pomocy zdrowotnej w systemie zdrowia - SEMISS, Code SMIS 347555". Konieczność zakupu sprzętu wynika z potrzeby zapewnienia odpowiedniego wsparcia technicznego w zakresie przechowywania danych dotyczących danego projektu i zarządzania nimi. Oferta jest wymagana dla pięciu identycznych elementów systemu Allin- One PC. Specyfikacje techniczne sprzętu informatycznego są dołączone do specyfikacji. Szacowana wartość partii 1: 32,500,00 lei bez VAT.

  2. Część 2Laptopy

    Wartość szacunkowa:
    22 000 RON
    Czas realizacji:
    24 mies.
    Miejsce (NUTS):
    RO115
    CPV:
    30213100 · Komputery przenośne

    În prezent, Autoritatea Contractantă urmărește consolidarea infrastructurii tehnice și logistice necesare implementării activităților prevăzute în cadrul proiectului „Strategii Eficiente pentru Managementul Infecțiilor Asociate Asistenței Medicale în Sistemul de Sănătate - SEMISS, cod SMIS 347555”. Necesitatea achiziționării echipamentelor rezultă din nevoia asigurării unui suport tehnic adecvat pentru stocarea și gestionarea datelor specifice proiectului. Se solicită ofertă pentru patru bucăți de notebook. Specificațiile tehnice ale echipamentelor informatice sunt anexate la caietul de sarcini. Valoarea estimată a Lotului 2: 22.000,00 lei fără TVA.

  3. Część 3Urządzenia wielofunkcyjne

    Wartość szacunkowa:
    28 000 RON
    Czas realizacji:
    24 mies.
    Miejsce (NUTS):
    RO115
    CPV:
    30232110 · Drukarki laserowe

    În prezent, Autoritatea Contractantă urmărește consolidarea infrastructurii tehnice și logistice necesare implementării activităților prevăzute în cadrul proiectului „Strategii Eficiente pentru Managementul Infecțiilor Asociate Asistenței Medicale în Sistemul de Sănătate - SEMISS, cod SMIS 347555”. Necesitatea achiziționării echipamentelor rezultă din nevoia asigurării unui suport tehnic adecvat pentru desfășurarea activităților proiectului. Se solicită ofertă pentru două bucăți de multifuncționale. Specificațiile tehnice ale echipamentelor sunt anexate la caietul de sarcini. Valoarea estimată a Lotului 3: 28.000,00 lei fără TVA.

  4. Część 4Drukarki

    Wartość szacunkowa:
    10 400 RON
    Czas realizacji:
    24 mies.
    Miejsce (NUTS):
    RO115
    CPV:
    30232110 · Drukarki laserowe

    În prezent, Autoritatea Contractantă urmărește consolidarea infrastructurii tehnice și logistice necesare implementării activităților prevăzute în cadrul proiectului „Strategii Eficiente pentru Managementul Infecțiilor Asociate Asistenței Medicale în Sistemul de Sănătate - SEMISS, cod SMIS 347555”. Necesitatea achiziționării echipamentelor rezultă din nevoia asigurării unui suport tehnic adecvat pentru desfășurarea activităților proiectului. Se solicită ofertă pentru două bucăți de imprimante. Specificațiile tehnice ale echipamentelor sunt anexate la caietul de sarcini. Valoarea estimată a Lotului 4: 10.400,00 lei fără TVA.

  5. Część 5Tablet PC

    Wartość szacunkowa:
    10 000 RON
    Czas realizacji:
    24 mies.
    Miejsce (NUTS):
    RO115
    CPV:
    30213200 · Komputer tablet

    În prezent, Autoritatea Contractantă urmărește consolidarea infrastructurii tehnice și logistice necesare implementării activităților prevăzute în cadrul proiectului „Strategii Eficiente pentru Managementul Infecțiilor Asociate Asistenței Medicale în Sistemul de Sănătate - SEMISS, cod SMIS 347555”. Necesitatea achiziționării echipamentelor rezultă din nevoia asigurării unui suport tehnic adecvat pentru desfășurarea activităților proiectului cu grupul țintă. Se solicită ofertă pentru patru bucăți de tablet PC. Specificațiile tehnice ale echipamentelor informatice sunt anexate la caietul de sarcini. Valoarea estimată a Lotului 5: 10.000,00 lei fără TVA.

  6. Część 6Interaktywny pakiet prezentacyjny

    Wartość szacunkowa:
    6941 RON
    Czas realizacji:
    24 mies.
    Miejsce (NUTS):
    RO115
    CPV:
    30195200 · Tablice do elektronicznego kopiowania lub akcesoria

    În prezent, Autoritatea Contractantă urmărește consolidarea infrastructurii tehnice și logistice necesare implementării activităților prevăzute în cadrul proiectului „Strategii Eficiente pentru Managementul Infecțiilor Asociate Asistenței Medicale în Sistemul de Sănătate - SEMISS, cod SMIS 347555”. Necesitatea achiziționării echipamentelor rezultă din nevoia asigurării unui suport tehnic adecvat pentru derularea activităților de formare. Se solicită ofertă pentru un pachet interactiv de prezentare, compus din tablă interactivă și stand mobil reglabil. Specificațiile tehnice ale echipamentelor sunt anexate la caietul de sarcini. Valoarea estimată a Lotului 6: 6.941,00 lei fără TVA.

Warunki udziału i wymagane dokumenty

Warunki, które ogłoszenie każe wykazać, i dokumenty, których żąda. Pełny tekst poniżej.

Warunki z ogłoszenia

  • CertyfikatyCertyfikaty firmy lub personelu wskazane w ogłoszeniu
  • ReferencjeZrealizowane podobne zamówienia
  • Minimalny obrótMinimalny roczny obrót lub sytuacja finansowa

Wykryte automatycznie w opublikowanym ogłoszeniu. Zawsze potwierdź w dokumentach zamówienia.

Pokaż tekst ogłoszenia (5)

DUAE będą uzupełniane przez wykonawców uczestniczących w procedurze udzielania zamówień / procedury sektorowej informacjami wymaganymi przez instytucję zamawiającą / podmiot zamawiający - informacjami na temat spełnienia wymogów dotyczących zdolności do zatrudnienia. Na wniosek instytucji zamawiającej dokumenty potwierdzające spełnienie zobowiązań podjętych w związku z ukończeniem DUAE są przedkładane wyłącznie przez oferenta o pozycji 1. w rankingu pośrednim sporządzonym po zakończeniu oceny ofert. Dokumenty te mogą być:

  1. Świadectwo przedsiębiorczości wydane przez Urząd Rejestru Handlu, podpisane z rozszerzonym podpisem elektronicznym. Informacje zawarte w świadectwie są prawdziwe / ważne w dniu ich przedłożenia. Przedmiot umowy musi być zgodny z kodem CAEN świadectwa ustaleń wydanego przez ONRC / ORC. Kody CAEN są akceptowane zarówno w Rev. 2, jak i Rev. 3, uwzględniając okres przejściowy do klasyfikacji CAEN Rev.
  2. W przypadku wykonawców uczestniczących wspólnie w postępowaniu o udzielenie zamówienia każdy członek stowarzyszenia przedstawia dowód, że w odniesieniu do części umowy, którą wykonuje, posiada odpowiednik w kodzie CAEN świadectwa przedsiębiorczości wydanego przez ONRC / ORC. Wymóg ten stosuje się również do podwykonawców (w stosownych przypadkach) w odniesieniu do części umowy, którą mają podjąć. Zagraniczne osoby prawne / fizyczne: przedstawią dokumenty potwierdzające formę rejestracji / zaświadczenia lub członkostwa zawodowego zgodnie z przepisami prawnymi kraju, w którym oferent ma miejsce zamieszkania.

W momencie składania oferty uczestniczące podmioty gospodarcze (indywidualny oferent, każdy z członków stowarzyszenia przetargowego, podwykonawcy i osoby trzecie wspierające procedurę udzielania zamówień) wypełnią formularz 6 "Rzeczywista deklaracja beneficjenta" oraz formularz 9 "Oświadczenie o wystąpieniu art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 2022 / 576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. zmieniającego rozporządzenie (UE) nr 833 / 2014 w sprawie środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie".

Na wniosek instytucji zamawiającej dokumenty potwierdzające spełnienie zakładanych warunków muszą być przedłożone przez oferenta (indywidualnego oferenta, każdego z członków stowarzyszenia przetargowego, podwykonawców i stron trzecich wspierających), który został sklasyfikowany jako pierwszy w rankingu pośrednim, po zastosowaniu kryterium udzielenia zamówienia zgodnie z art. 196 ust. 2 ustawy nr 98 / 2016.

W odniesieniu do dokumentów uzupełniających indywidualny oferent, każdy z członków stowarzyszenia przetargowego, podwykonawców i popierających stron trzecich, ma / są zobowiązani do udostępnienia instytucji zamawiającej, na jej wniosek, dokumentów zawierających informacje o faktycznym beneficjencie funduszy w rozumieniu art. 3 ust. 6 dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 60 / WE z dnia 20 maja 2015 r. w sprawie zapobiegania korzystaniu z systemu finansowego do celów prania pieniędzy lub finansowania terroryzmu, zmieniającej rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 648 / 2012 oraz uchylające dyrektywę 2005 / 60 / WE Parlamentu Europejskiego i Rady oraz dyrektywę Rady 2006 / 70 / WE i dyrektywę Komisji 2006 / 4 / 2019.

Dokumenty zawierające informacje dotyczące właściciela odsetek, w stosownych przypadkach, są przedkładane bez łącznego lub ograniczonego wyliczenia:

  • w przypadku oferentów, których akcjonariusze / wspólnicy są osobami fizycznymi lub osobami prawnymi zarejestrowanymi na terytorium Rumunii, dokument wydany przez Krajowy Urząd Rejestru Handlu (N.R.C.), zgodnie z przepisami art. 56 ustawy nr 129 / 2019, wyciąg z nazwy prawnej, a także w przypadku gdy rząd krajowy posiada nazwę "PROVERE OF information ON BENEFICARII REALI", składa się z następujących dokumentów:;

Wykonawca (oferent, wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia / podmiot udostępniający zasoby / podwykonawca, w zależności od przypadku) wypełnia sekcję Kryteria kwalifikacji w JEDZ Część IV: OGÓLNE OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE WSZYSTKICH KRYTERIÓW KWALIFIKACJI (A. INDICAȚIE GLOBALĂ PENTRU TOATE CRITERIILE DE SELECȚIE). Wykonawcy składający ofertę wspólnie (konsorcjum/grupa) składają odrębny JEDZ dla każdego z członków konsorcjum/grupy.

Wykonawcy, którzy polegają na zdolnościach innych podmiotów (podmiotów udostępniających zasoby), składają własny JEDZ oraz odrębny JEDZ dla każdego z podmiotów, na których zdolnościach polegają.

Następujące dokumenty potwierdzające spełnienie wymogu zostaną przedstawione wyłącznie przez wykonawcę, którego oferta uplasowała się na pierwszym miejscu w rankingu wstępnym sporządzonym po zakończeniu oceny ofert: bilanse lub wyciągi z bilansów, sprawozdania z badania sprawozdań finansowych lub inne dokumenty wydane przez wyspecjalizowane instytucje, potwierdzające wysokość obrotu wskazaną w JEDZ.

Konsorcjum: Jeżeli Wykonawca korzysta z prawa do wspólnego udziału z innymi wykonawcami w postępowaniu o udzielenie zamówienia, zgodnie z art. 54 ustawy nr 98/2016, w celu wykazania spełnienia minimalnego wymogu zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą, do upływu terminu składania Ofert, następujące dokumenty: a. Umowę konsorcjum zgodnie z Formularzem nr 7 w Sekcji Formularze; b. odrębny JEDZ (odpowiedź) dla każdego Wykonawcy (wykonawca indywidualny, członkowie konsorcjum, podwykonawcy, podmioty udostępniające zasoby), z którym wspólnie uczestniczy w postępowaniu o udzielenie zamówienia.

Podmiot udostępniający zasoby: W przypadku gdy Wykonawca korzysta z prawa do powołania się na zdolności podmiotów udostępniających zasoby w celu wykazania spełnienia minimalnego wymogu, zobowiązany jest przedstawić wraz z Ofertą, do upływu terminu składania Ofert, co następuje:

  1. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (Formularz nr 8A) dotyczące wsparcia finansowego Wykonawcy;
  2. dokumenty przekazane wykonawcy przez podmiot udostępniający zasoby / podmioty udostępniające zasoby, z których wynika rzeczywisty sposób, w jaki podmiot/podmioty te zapewnią realizację własnego zobowiązania do wsparcia, stanowiące załączniki do wiążącego zobowiązania.Przedstawione dokumenty muszą konkretnie wskazywać, jakie zasoby finansowe podmiot trzeci uruchomi w przypadku, gdy wykonawca napotka trudności w trakcie realizacji umowy lub nie będzie w stanie jej realizować, przy czym rodzaj tych dokumentów jest uzależniony od zobowiązań podjętych przez wykonawcę i podmiot udostępniający zasoby w ramach wiążącego zobowiązania.Podmiot udostępniający zasoby wykaże za pomocą przedstawionych dokumentów, że dysponuje wszystkimi zasobami wskazanymi jako element wsparcia wykonawcy. Dokumenty te zostaną wgrane do systemu SEAP wraz z wiążącym zobowiązaniem oraz ofertą i zostaną opatrzone zaawansowanym podpisem elektronicznym, na warunkach określonych przepisami prawa.
  3. sprawozdania finansowe lub wyciągi ze sprawozdań finansowych za lata 2023, 2024 i 2025, z których wynika spełnienie minimalnego wymaganego poziomu warunku dotyczącego sytuacji ekonomicznej i finansowej.Dokumenty wymienione w lit. c) zostaną przedstawione przez wykonawcę, którego oferta uplasowała się na pierwszym miejscu po zastosowaniu kryteriów oceny ofert, przed udzieleniem zamówienia, na wezwanie Zamawiającego, z zachowaniem wymogów dotyczących składania podpisów elektronicznych na dokumentach.Zgodnie z przepisami art. 183 ust. 2 ustawy nr 98/2016 Zamawiający odrzuca proponowany podmiot udostępniający zasoby, jeżeli nie spełnia on kryteriów kwalifikacji w zakresie zdolności lub podlega wykluczeniu, i wzywa wykonawcę – jednokrotnie – do jego zastąpienia i przedstawienia innego podmiotu, z poszanowaniem zasady równego traktowania.Uwagi: 1) W celu spełnienia wymogu wykonawca może polegać na zdolnościach podmiotu trzeciego / podmiotów trzecich, z poszanowaniem przepisów a…

Wykonawcy muszą wykazać, że w ciągu ostatnich 3 lat (liczonych wstecz od początkowego terminu składania ofert) należycie zrealizowali, wykonali i ukończyli podobne dostawy o takim samym charakterze i złożoności o łącznej wartości wynoszącej co najmniej szacunkową wartość części zamówienia (lotu), na którą składana jest oferta (w przypadku składania oferty na kilka części – sumę szacunkowych wartości oferowanych części).

Uwaga: Ostatnie 3 lata liczy się w odniesieniu do terminu składania ofert określonego przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu. Tym samym, zgodnie z przepisami art. 13 ust. 2 Instrukcji Prezesa ANAP nr 2/2017, w przypadku przesunięcia terminu składania ofert, okres dotyczący podobnego doświadczenia zostanie odpowiednio wydłużony (o liczbę dni przesunięcia).

Przez sformułowanie „produkty podobne” należy rozumieć: dostawę sprzętu IT i/lub urządzeń drukujących i/lub sprzętu do prezentacji/wyświetlania interaktywnego. Wykonawca (wykonawca, wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia / podmiot trzeci udostępniający zasoby / podwykonawca, w zależności od przypadku) wypełnia sekcję Kryteria kwalifikacji w JEDZ: A. OGÓLNE OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE WSZYSTKICH KRYTERIÓW KWALIFIKACJI.

Wykonawcy składający ofertę wspólną (w konsorcjum/grupie) składają odrębny JEDZ dla każdego z członków konsorcjum/grupy. Wykonawcy polegający na zdolnościach innych podmiotów (podmiotów trzecich) składają własny JEDZ oraz odrębny JEDZ dla każdego z podmiotów, na których zdolnościach polegają. Poniższe dokumenty potwierdzające spełnianie warunku zostaną przedstawione wyłącznie przez wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona w rankingu wstępnym sporządzonym po zakończeniu oceny ofert:

  • protokół odbioru lub inne dokumenty, z których wynikają następujące informacje: odbiorca, rodzaj i wartość dostarczonych produktów, okres i miejsce dostawy oraz data odbioru produktów;
  • referencje;
  • dokumenty potwierdzające wydane przez instytucje zamawiające i/lub poświadczenia należytego wykonania;
  • inne równoważne dokumenty.Konsorcjum: Jeżeli Wykonawca korzysta z prawa do wspólnego udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia z innymi Wykonawcami, zgodnie z art. 54 ustawy nr 98/2016, w celu wykazania spełnienia warunku minimalnego musi złożyć wraz z Ofertą, w terminie składania Ofert, następujące dokumenty: a. Umowę konsorcjum zgodnie z Formularzem nr 7 w Sekcji Formularze; b. odrębny JEDZ (odpowiedź) dla każdego Wykonawcy (Wykonawca indywidualny, członkowie Konsorcjum, Podwykonawcy, Podmioty trzecie), wraz z którym bierze wspólny udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia.Podmiot trzeci udostępniający zasoby: W przypadku gdy Wykonawca korzysta z prawa do polegania na zdolnościach Podmiotów trzecich w celu wykazania spełnienia warunku minimalnego, wówczas musi przedstawić wraz z Ofertą, w terminie składania Ofert, następujące dokumenty:
    1. Zobowiązanie Podmiotu trzeciego (Formularz nr 8B) dotyczące udostępnienia zdolności technicznych i/lub zawodowych Wykonawcy;
    2. dokumenty przekazane wykonawcy przez podmiot/podmioty trzecie, z których wynika rzeczywisty sposób, w jaki podmiot/podmioty trzecie zapewni/zapewnią realizację własnego zobowiązania do udostępnienia zasobów, stanowiące załączniki do wiążącego zobowiązania.Przedstawione dokumenty muszą konkretnie wskazywać zasoby (rzeczowe/ludzkie/techniczne), które podmiot trzeci uruchomi w przypadku, gdy wykonawca napotka trudności w trakcie realizacji umowy lub znajdzie się w sytuacji uniemożliwiającej jej realizację, przy czym rodzaj tych dokumentów jest determinowany przez zobowiązania podjęte przez wykonawcę i podmiot trzeci w wiążącym zobowiązaniu.Podmiot trzeci wykaże za pomocą przedstawionych dokumentów, że dysponuje wszystkimi zasobami powołanymi jako element wsparcia wykonawcy. Dokumenty te zostaną wgrane do systemu SEAP wraz z wiążącym Zobowiązaniem oraz z ofertą i zostaną opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, zgodnie z przepisami prawa. W odniesieniu d…

Podwykonawcy W stosownych przypadkach oferent określi w ofercie część / części umowy, która ma być podwykonawcą, oraz dane identyfikacyjne proponowanych podwykonawców (zgodnie z art. 55 ust. 1 ustawy nr 98 / 2016 z późniejszymi uzupełnieniami i zmianami). Podwykonawca nie może znajdować się w sytuacji, która określa wyłączenie z postępowania o udzielenie zamówienia zgodnie z przepisami art. 164, 165 i 167, jak również art. 60 ustawy nr 98 / 2016 wraz z późniejszymi uzupełnieniami i zmianami.

Zgodnie z art. 55 ust. 1 ustawy nr 98 / 2016 z późniejszymi uzupełnieniami i zmianami podwykonawcy muszą wypełniać te same obowiązki co oferenci w dziedzinie ochrony środowiska, stosunków społecznych i stosunków pracy. Sposób wykazania spełnienia wymogu: DUAE są przedstawiane przez podwykonawców, o ile takie istnieją, należycie podpisanych przez podwykonawców. Podmiot gospodarczy (lider, wspólnik, trzeci zwolennik) dopełni odpowiedni wymóg w formularzu DUAE z dokumentacji udzielenia zamówienia.

Podmiot gospodarczy przedstawi odpowiednie dokumenty dotyczące proponowanych podwykonawców, dotyczące części / części umowy, którą mają faktycznie wykonać (art. 174 ustawy nr 98 / 2016 wraz z późniejszymi uzupełnieniami i zmianami). Wymagane dokumenty, zgodnie z wymogiem dotyczącym proponowanych podwykonawców, będą składane na wniosek instytucji zamawiającej jedynie przez oferentów, którzy uszeregowali pierwsze trzy miejsca w rankingu pośrednim.

Pomocnicy trzeciej partii Jeżeli oferent powołuje się na poparcie stron trzecich w odniesieniu do spełnienia kryteriów dotyczących sytuacji gospodarczej i finansowej, przedstawienie zobowiązania do udzielenia wsparcia przez stronę trzecią zgodnie z art. 182 ustawy nie. 98 / 2016 wraz z późniejszymi zmianami i uzupełnieniami ma obowiązek udowodnić instytucji zamawiającej, że podjęła wszelkie niezbędne środki w celu uzyskania w każdej chwili dostępu do niezbędnych zasobów, na które się powołano.

W ramach zobowiązania, dokumenty są przedstawiane w wyniku rzeczywistego sposobu, w jaki zostanie zrealizowane wsparcie strony trzeciej. Osoba udzielająca wsparcia gospodarczego i finansowego nie może znajdować się w sytuacji, która określa wyłączenie z procedury udzielania zamówień zgodnie z przepisami art. 164, 165 i 167 oraz art. 60 ustawy nr 98 / 2016 wraz z późniejszymi zmianami i uzupełnieniami.

Sposób wykazania spełnienia wymogu: DUAE jest przedstawiany przez wspierającą stronę trzecią, w stosownych przypadkach, należycie podpisaną przez stronę trzecią. Oferent przedstawi zdecydowane zobowiązanie do wsparcia wspierającej strony trzeciej, zgodnie z formularzem w dokumentacji udzielenia zamówienia oraz dokumentami wynikającymi z faktycznego sposobu, w jaki wsparcie strony trzeciej stanie się rzeczywistością.

W związku ze zobowiązaniem do udzielenia wsparcia oferent ma obowiązek przedłożenia dokumentów przedłożonych mu przez wspierającą stronę trzecią, co prowadzi do faktycznego sposobu, w jaki strona trzecia zapewni wypełnienie własnego zobowiązania do udzielenia wsparcia, które zostanie dołączone do tego zobowiązania.

Dokumenty, o które wystąpiono, w związku ze zobowiązaniem do udzielenia wsparcia, zostaną przedłożone na wniosek instytucji zamawiającej wyłącznie przez oferentów, którzy uzyskali 3 pierwsze miejsce w rankingu pośrednim.

PRZYKŁAD — to nie jest wynik dla Twojej firmyCzy możesz złożyć ofertę? Twoja gotowość

Tak wygląda sprawdzenie tego przetargu w SalesDots: warunki z ogłoszenia, fakty tego zamówienia, wymogi typowe dla jego kategorii i rejestry Twojej firmy. Statusy poniżej są przykładowe; prawdziwy wynik zobaczysz po zalogowaniu.

7 spełnione · 0 wygasa · 0 brakuje · 5 do sprawdzenia

Warunki z tego ogłoszenia

  • Certyfikaty wskazane w ogłoszeniuporównane z certyfikatami w Twoim profiluDo sprawdzenia
  • Referencjepodobne zamówienia z Twojej historii dopasowane do warunkuDo sprawdzenia
  • Minimalny obrótobroty ze sprawozdań finansowych na tle proguMasz w profilu

Fakty tego przetargu

  • 6 częściwybierz części, które zrealizujesz, i wyceń każdą z nichDo sprawdzenia
  • Cena — 40% ocenyTwoja cena na tle wcześniej wygrywających ofertDo sprawdzenia
  • PT1 – Opakowanie z materiału pochodzącego z recyklingu – czynnik… — 25% ocenydowody pod to kryterium oceny przygotowaneMasz w profilu
  • PT1 – Efektywność energetyczna (ETEC) – czynnik środowiskowy, Sekcja… — 20% ocenydowody pod to kryterium oceny przygotowaneDo sprawdzenia

Typowe dla kategorii: Sprzęt IT

  • Autoryzacja producentastatus autoryzowanego partnera dla oferowanej markiMasz w profilu
  • Rozwiązania równoważneoferowany model spełnia wszystkie parametry z opisuMasz w profilu
  • Gwarancja i serwisgwarancja producenta i serwis na miejscu przez wymagany okresMasz w profilu
  • Termin dostawydostępność i czas dostawy potwierdzone u dystrybutoraMasz w profilu
  • Deklaracje CE i energetycznedeklaracje zgodności dla oferowanych modeliMasz w profilu

Rejestry — sprawdzane automatycznie

  • Krajowy rejestr przedsiębiorcówfirma aktywna, reprezentacja zgodnaZweryfikowane
  • VAT UE (VIES)numer aktywny w VIESZweryfikowane
  • Identyfikator LEI (GLEIF)LEI wydany i odnowiony, dane zgodne z rejestremZweryfikowane
  • Kontrola sankcyjnafirma i beneficjenci poza listamiZweryfikowane

Za darmo · bez konta

Otrzymuj takie przetargi e-mailem

Nowe przetargi takie jak ten (Sprzęt IT · Rumunia) raz w tygodniu i tylko wtedy, gdy się pojawią.

Tylko adres firmowy. Nie przyjmujemy skrzynek Gmail, Outlook, WP, Onet i podobnych.

Bezpłatne sprawdzenie · 10 sekund

Czy Twoja firma pasuje do tego przetargu?

Podaj NIP. Porównamy historię Twoich zamówień publicznych z tym przetargiem — bez zakładania konta.

Tylko adres firmowy. Nie przyjmujemy skrzynek Gmail, Outlook, WP, Onet i podobnych.

Kryteria oceny ofert

Pełne nazwy kryteriów i ich wagi, tak jak w ogłoszeniu.

Część 1

  • Cena oferty40%

    Wynik podaje się w następujący sposób: a) w przypadku najniższych cen podaje się maksymalną liczbę punktów przydzielonych; b) w przypadku innych oferowanych cen wynik P (n) oblicza się proporcjonalnie, w następujący sposób: P (n) = (Minimalna oferta / Cena n) x maksymalna liczba punktów przydzielonych.

  • PT1 – Efektywność energetyczna (ETEC) – czynnik środowiskowy, Sekcja I lit. b) Załącznika nr 1 do Zarządzenia20%

    Se acordă puncte dacă produsul este mai eficient energetic decât valoarea ETEC_MAX calculată potrivit programului ENERGY STAR (cerința minimă din caietul de sarcini). Reducerea R = (ETEC_MAX – ETEC) / ETEC_MAX × 100: R de cel puțin 25% – 20 de puncte; 15–24,99% – 15 puncte; 10–14,99% – 10 puncte; 5–9,99% – 5 puncte; sub 5% – 0 puncte. Înregistrarea ENERGY STAR a modelului (UE sau SUA, cu testare conform cerințelor europene privind puterea de intrare); raport de încercare conform metodelor ENERGY STAR; eticheta ecologică de tip I relevantă. Ofertantul prezintă valorile ETEC și ETEC_MAX și calculul reducerii.

  • PT2 – Pojemność pamięci RAM – czynnik środowiskowy, Sekcja I lit. d) Załącznika nr 1 do Zarządzenia5%

    5 puncte dacă memoria RAM a modelului ofertat este de cel puțin 32 GB (peste cerința minimă de 16 GB); altfel 0 puncte. Fișa tehnică a producătorului pentru modelul și configurația ofertate, cu informații privind proiectarea fizică a memoriei.

  • PT3 – Opakowanie z materiału pochodzącego z recyklingu – czynnik środowiskowy, Sekcja I lit. e) Załącznika nr 1 do Zarządzenia5%

    Punctajul maxim (5 puncte) se acordă ofertei care prezintă cea mai mare proporție de material reciclat în ambalajul primar al produsului (în sensul Directivei 94/62/CE); celelalte oferte se punctează proporțional: P = 5 × Pn / Pmax, unde Pn este proporția ofertei evaluate, iar Pmax proporția cea mai mare. Lipsa informației – 0 puncte. Declarația de conformitate a producătorului privind proporția de material reciclat din ambalajul primar al modelului ofertat; eticheta ecologică de tip I relevantă, care include criteriul.

  • PT4 – Okres gwarancji (czynnik dodatkowy, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)20%

    24 de luni (minim) – 0 puncte; 36 de luni – 7 puncte; 48 de luni – 14 puncte; 60 de luni sau mai mult – 20 puncte. Certificatul/angajamentul de garanție; Formularul nr. 11.

  • PT5 – Czas wdrożenia rozwiązania tymczasowego w przypadku pilnych usterek (czynnik dodatkowy, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)10%

    1 zi lucrătoare – 10 puncte; 2 zile lucrătoare – 5 puncte; 3–5 zile lucrătoare – 0 puncte; peste 5 zile lucrătoare – ofertă neconformă. Formularul nr. 11.

Część 2

  • Cena oferty40%

    Wynik podaje się w następujący sposób: a) w przypadku najniższych cen podaje się maksymalną liczbę punktów przydzielonych; b) w przypadku innych oferowanych cen wynik P (n) oblicza się proporcjonalnie, w następujący sposób: P (n) = (Minimalna oferta / Cena n) x maksymalna liczba punktów przydzielonych.

  • PT1 – Efektywność energetyczna (ETEC) – czynnik środowiskowy, Sekcja I lit. b) Załącznika nr 1 do Zarządzenia20%

    Se acordă puncte dacă produsul este mai eficient energetic decât valoarea ETEC_MAX calculată potrivit programului ENERGY STAR (cerința minimă din caietul de sarcini). Reducerea R = (ETEC_MAX – ETEC) / ETEC_MAX × 100: R de cel puțin 25% – 20 de puncte; 15–24,99% – 15 puncte; 10–14,99% – 10 puncte; 5–9,99% – 5 puncte; sub 5% – 0 puncte. Înregistrarea ENERGY STAR a modelului (UE sau SUA, cu testare conform cerințelor europene privind puterea de intrare); raport de încercare conform metodelor ENERGY STAR; eticheta ecologică de tip I relevantă. Ofertantul prezintă valorile ETEC și ETEC_MAX și calculul reducerii.

  • PT2 – Pojemność pamięci RAM – czynnik środowiskowy, Sekcja I lit. d) Załącznika nr 1 do Zarządzenia5%

    5 puncte dacă memoria RAM a modelului ofertat este de cel puțin 32 GB (peste cerința minimă de 16 GB); altfel 0 puncte. Fișa tehnică a producătorului pentru modelul și configurația ofertate, cu informații privind proiectarea fizică a memoriei.

  • PT3 – Opakowanie z materiału pochodzącego z recyklingu – czynnik środowiskowy, Sekcja I lit. e) Załącznika nr 1 do Zarządzenia5%

    Punctajul maxim (5 puncte) se acordă ofertei care prezintă cea mai mare proporție de material reciclat în ambalajul primar al produsului (în sensul Directivei 94/62/CE); celelalte oferte se punctează proporțional: P = 5 × Pn / Pmax, unde Pn este proporția ofertei evaluate, iar Pmax proporția cea mai mare. Lipsa informației – 0 puncte. Declarația de conformitate a producătorului privind proporția de material reciclat din ambalajul primar al modelului ofertat; eticheta ecologică de tip I relevantă, care include criteriul.

  • PT4 – Okres gwarancji (czynnik dodatkowy, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)20%

    24 de luni (minim) – 0 puncte; 36 de luni – 10 puncte; 48 de luni – 15 puncte; 60 de luni sau mai mult – 20 puncte. Certificatul/angajamentul de garanție; Formularul nr. 11.

  • PT5 – Czas wdrożenia rozwiązania tymczasowego w przypadku pilnych usterek (dodatkowy czynnik, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)ate)10%

    1 zi lucrătoare – 10 puncte; 2 zile lucrătoare – 5 puncte; 3–5 zile lucrătoare – 0 puncte; peste 5 zile lucrătoare – ofertă neconformă. Formularul nr. 11.

Część 3

  • Cena oferty40%

    Wynik podaje się w następujący sposób: a) w przypadku najniższych cen podaje się maksymalną liczbę punktów przydzielonych; b) w przypadku innych oferowanych cen wynik P (n) oblicza się proporcjonalnie, w następujący sposób: P (n) = (Minimalna oferta / Cena n) x maksymalna liczba punktów przydzielonych.

  • PT1 – Poprawa efektywności energetycznej (TEC) – czynnik środowiskowy, Sekcja I lit. a) din Anexa nr. 3 la Ordin15%

    Punctele se acordă proporțional cu îmbunătățirea eficienței energetice față de valoarea TEC_MAX prevăzută în abordarea TEC a programului ENERGY STAR (versiunea din specificația tehnică a caietului de sarcini). Reducerea R = (TEC_MAX – TEC) / TEC_MAX × 100: cu peste 80% mai mică – 15 puncte; 60–79% – 12 puncte; 40–59% – 9 puncte; 20–39% – 6 puncte; 10–19% – 3 puncte; sub 10% – 0 puncte. Rapoartele încercărilor efectuate potrivit metodelor ENERGY STAR sau înregistrarea ENERGY STAR a modelului; ofertantul detaliază valoarea TEC măsurată, valoarea TEC_MAX și calculul îmbunătățirii eficienței energetice.

  • PT2 – System odbioru sprzętu – czynnik środowiskowy, Sekcja I lit. c) din Anexa nr. 3 la Ordin10%

    10 puncte dacă ofertantul asigură, direct sau printr-o organizație terță adecvată, un sistem de preluare gratuită a echipamentelor uzate, în vederea reutilizării sau reciclării (solicitare în cel mult 5 ani de la recepție, inclusiv după încetarea contractului); altfel 0 puncte. Documentația care atestă sistemul de preluare gratuită: angajamentul ofertantului (Formularul nr. 11) însoțit de programul de preluare al producătorului SAU contractul/acordul cu un operator autorizat DEEE (Deșeuri de Echipamente Electrice și Electronice); eticheta ecologică de tip I corespunzătoare.

  • PT3 – Okres gwarancji (dodatkowy czynnik, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)20%

    24 de luni (minim) – 0 puncte; 36 de luni – 7 puncte; 48 de luni – 14 puncte; 60 de luni sau mai mult – 20 puncte. Certificatul/angajamentul de garanție; Formularul nr. 11.

  • PT4 – Bezpłatna coroczna konserwacja prewencyjna (dodatkowy czynnik, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)5%

    2 ani – 1 punct; 3 ani – 2,5 puncte; 4 ani – 3,5 puncte; 5 ani – 5 puncte; fără angajament – 0 puncte. Numărul de ani punctați nu poate depăși perioada de garanție ofertată; anii peste garanție nu se punctează. Formularul nr. 11.

  • PT5 – Czas wdrożenia rozwiązania tymczasowego w przypadku pilnych usterek (czynnik dodatkowy, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)10%

    1 zi lucrătoare – 10 puncte; 2 zile lucrătoare – 5 puncte; 3–5 zile lucrătoare – 0 puncte; peste 5 zile lucrătoare – ofertă neconformă. Formularul nr. 11.

Część 4

  • Cena oferty40%

    Wynik podaje się w następujący sposób: a) w przypadku najniższych cen podaje się maksymalną liczbę punktów przydzielonych; b) w przypadku innych oferowanych cen wynik P (n) oblicza się proporcjonalnie, w następujący sposób: P (n) = (Minimalna oferta / Cena n) x maksymalna liczba punktów przydzielonych.

  • PT1 – Poprawa efektywności energetycznej (TEC) – czynnik środowiskowy, Sekcja I lit. a) din Anexa nr. 3 la Ordin15%

    Punctele se acordă proporțional cu îmbunătățirea eficienței energetice față de valoarea TEC_MAX prevăzută în abordarea TEC a programului ENERGY STAR (versiunea din specificația tehnică a caietului de sarcini). Reducerea R = (TEC_MAX – TEC) / TEC_MAX × 100: cu peste 80% mai mică – 15 puncte; 60–79% – 12 puncte; 40–59% – 9 puncte; 20–39% – 6 puncte; 10–19% – 3 puncte; sub 10% – 0 puncte. Rapoartele încercărilor efectuate potrivit metodelor ENERGY STAR sau înregistrarea ENERGY STAR a modelului; ofertantul detaliază valoarea TEC măsurată, valoarea TEC_MAX și calculul îmbunătățirii eficienței energetice.

  • PT2 – System odbioru sprzętu – czynnik środowiskowy, Sekcja I lit. c) din Anexa nr. 3 la Ordin10%

    10 puncte dacă ofertantul asigură, direct sau printr-o organizație terță adecvată, un sistem de preluare gratuită a echipamentelor uzate, în vederea reutilizării sau reciclării (solicitare în cel mult 5 ani de la recepție, inclusiv după încetarea contractului); altfel 0 puncte. Documentația care atestă sistemul de preluare gratuită: angajamentul ofertantului (Formularul nr. 11) însoțit de programul de preluare al producătorului SAU contractul/acordul cu un operator autorizat DEEE (Deșeuri de Echipamente Electrice și Electronice); eticheta ecologică de tip I corespunzătoare.

  • PT3 – Okres gwarancji (dodatkowy czynnik, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)20%

    24 de luni (minim) – 0 puncte; 36 de luni – 7 puncte; 48 de luni – 14 puncte; 60 de luni sau mai mult – 20 puncte. Certificatul/angajamentul de garanție; Formularul nr. 11.

  • PT4 – Bezpłatna coroczna konserwacja prewencyjna (dodatkowy czynnik, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)5%

    2 ani – 1 punct; 3 ani – 2,5 puncte; 4 ani – 3,5 puncte; 5 ani – 5 puncte; fără angajament – 0 puncte. Numărul de ani punctați nu poate depăși perioada de garanție ofertată; anii peste garanție nu se punctează. Formularul nr. 11.

  • PT5 – Czas wdrożenia rozwiązania tymczasowego w przypadku pilnych usterek (czynnik dodatkowy, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)10%

    1 zi lucrătoare – 10 puncte; 2 zile lucrătoare – 5 puncte; 3–5 zile lucrătoare – 0 puncte; peste 5 zile lucrătoare – ofertă neconformă. Formularul nr. 11.

Część 5

  • Cena oferty40%

    Wynik podaje się w następujący sposób: a) w przypadku najniższych cen podaje się maksymalną liczbę punktów przydzielonych; b) w przypadku innych oferowanych cen wynik P (n) oblicza się proporcjonalnie, w następujący sposób: P (n) = (Minimalna oferta / Cena n) x maksymalna liczba punktów przydzielonych.

  • PT1 – Dodatkowa wytrzymałość akumulatora – czynnik środowiskowy, Sekcja I pkt 2 lit. a) din Anexa nr. 1 la Ordin10%

    Puncte proporționale cu numărul de cicluri peste 300 (cu menținerea a peste 80% din capacitatea nominală inițială): P = 10 × (Cn – 300) / (Cmax – 300), unde Cn este numărul de cicluri al ofertei evaluate, iar Cmax cel mai mare număr de cicluri dintre ofertele admisibile; pentru 300 de cicluri sau mai puțin – 0 puncte. Rezultatele încercărilor efectuate potrivit standardului IEC EN 61960-3:2017, obținute de organisme de încercare acreditate ISO 17025.

  • PT2 – Ograniczenie substancji SVHC (Substances of Very High Concern – substancje budzące szczególnie duże obawy) – czynnik środowiskowy, Sekcja I pkt 2 lit. b) din Anexa nr. 1 la Ordin10%

    10 puncte dacă nu se adaugă în mod intenționat substanțe din Lista de substanțe candidate REACH peste 0,1% (g/g) în fiecare dintre subansamblurile: placa de bază echipată (inclusiv CPU, RAM, unități grafice); unitatea de afișaj; carcase și măști frontale; tastatură, mouse și/sau trackpad externe; cabluri de alimentare externe (inclusiv adaptoare și surse); altfel 0 puncte. Declarația de conformitate (documentație bazată pe standardul IEC 62474 sau pe alt standard similar); eticheta ecologică de tip I relevantă.

  • PT3 – Sprzęt ICT bez akcesoriów – czynnik środowiskowy, Sekcja I pkt 2 lit. c) din Anexa nr. 1 la Ordin10%

    Puncte dacă următoarele accesorii sunt disponibile pentru achiziționare separată: sursă externă de alimentare – 4 puncte; căști – 3 puncte; folie de protecție – 3 puncte. Cablul de alimentare se livrează împreună cu tableta, potrivit caietului de sarcini. Informații privind modelul cu și fără aceste accesorii și informații separate pentru fiecare accesoriu (coduri de comandă), inclusiv procesul de comandare a accesoriilor.

  • PT4 – Okres gwarancji (czynnik dodatkowy, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)20%

    24 de luni (minim) – 0 puncte; 36 de luni – 10 puncte; 48 de luni – 15 puncte; 60 de luni sau mai mult – 20 puncte. Certificatul/angajamentul de garanție; Formularul nr. 11.

  • PT5 – Czas wdrożenia rozwiązania tymczasowego w przypadku pilnych usterek (czynnik dodatkowy, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)10%

    1 zi lucrătoare – 10 puncte; 2 zile lucrătoare – 5 puncte; 3–5 zile lucrătoare – 0 puncte; peste 5 zile lucrătoare – ofertă neconformă. Formularul nr. 11.

Część 6

  • Cena oferty40%

    Wynik podaje się w następujący sposób: a) w przypadku najniższych cen podaje się maksymalną liczbę punktów przydzielonych; b) w przypadku innych oferowanych cen wynik P (n) oblicza się proporcjonalnie, w następujący sposób: P (n) = (Minimalna oferta / Cena n) x maksymalna liczba punktów przydzielonych.

  • PT1 – Opakowanie z materiału pochodzącego z recyklingu – czynnik środowiskowy, Sekcja I lit. e) din Anexa nr. 1 la Ordin25%

    Punctajul maxim (25 puncte) se acordă ofertei care prezintă cea mai mare proporție de material reciclat în ambalajul primar al produsului (în sensul Directivei 94/62/CE); celelalte oferte se punctează proporțional: P = 25 × Pn / Pmax, unde Pn este proporția ofertei evaluate, iar Pmax proporția cea mai mare. Lipsa informației – 0 puncte. Declarația de conformitate a producătorului privind proporția de material reciclat din ambalajul primar al modelului ofertat; eticheta ecologică de tip I relevantă, care include criteriul.

  • PT2 – Okres gwarancji (dodatkowy czynnik, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)20%

    24 de luni (minim) – 0 puncte; 36 de luni – 10 puncte; 48 de luni – 15 puncte; 60 de luni sau mai mult – 20 puncte. Certificatul/angajamentul de garanție; Formularul nr. 11.

  • PT3 – Czas wdrożenia rozwiązania tymczasowego w przypadku pilnych usterek (dodatkowy czynnik, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)10%

    1 zi lucrătoare – 10 puncte; 2 zile lucrătoare – 5 puncte; 3–5 zile lucrătoare – 0 puncte; peste 5 zile lucrătoare – ofertă neconformă. Formularul nr. 11.

  • PT4 – Termin dostawy, instalacji i uruchomienia (dodatkowy czynnik, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin)5%

    cel mult 15 zile calendaristice de la semnarea contractului – 5 puncte; 16–20 de zile calendaristice – 3 puncte; 21–30 de zile calendaristice – 0 puncte; peste 30 de zile calendaristice – ofertă neconformă. Formularul nr. 11 și graficul de livrare din propunerea tehnică.

Zamawiający

ASOCIAȚIA CREST

Adres
Strada: Alexandru Odobescu, nr. 50, 440069 Satu Mare, Rumunia
Region (NUTS)
RO115
Strona internetowa
crest-center.org
Oficjalny adres kontaktowy
[email protected]
Skrzynka funkcyjna podana w ogłoszeniu. Nie publikujemy danych osobowych.

Identyfikatory rejestrowe

Numer rejestrowy w ogłoszeniu
15018391

Co ten zamawiający kupował wcześniej

1 ogłoszeń o udzieleniu zamówienia IT w latach 2026–2026, łącznie 10 742 €.

Nie opublikowano jeszcze wcześniejszego zamówienia IT tego zamawiającego.

Jak złożyć ofertę

Ofertę składa się wyłącznie na platformie zamawiającego, przed terminem składania ofert.

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest termin składania ofert w przetargu „Umowa o zamówienie publiczne na sprzęt IT, drukowanie i prezentację Lot 1 – All-in-One PC Lot 2 – Laptopy Lot 3 – Urządzenia wielofunkcyjne Lot 4 - Drukarki Lot 5 - Tablet PC Lot 6 – Interaktywny pakiet prezentacyjny”?

Oferty należy złożyć do 19 lis 2026, 14:00 CET.

Jaka jest wartość zamówienia?

Wartość szacunkowa podana w ogłoszeniu: 32 500 RON.

Kto jest zamawiającym?

ASOCIAȚIA CREST (Satu Mare, Rumunia).

Gdzie i jak złożyć ofertę?

Ofertę składa się elektronicznie na platformie https://www.e-licitatie.ro.

Czy zamówienie jest podzielone na części?

Tak, na 6 części.

Jakie są kryteria oceny ofert?

Cena oferty 40%, PT1 – Efektywność energetyczna (ETEC) – czynnik środowiskowy, Sekcja I lit. b) Załącznika nr 1 do Zarządzenia 20%, PT2 – Pojemność pamięci RAM – czynnik środowiskowy, Sekcja I lit. d) Załącznika nr 1 do Zarządzenia 5%, PT3 – Opakowanie z materiału pochodzącego z recyklingu – czynnik środowiskowy, Sekcja I lit. e) Załącznika nr 1 do Zarządzenia 5%, PT4 – Okres gwarancji (czynnik dodatkowy, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin) 20%, PT5 – Czas wdrożenia rozwiązania tymczasowego w przypadku pilnych usterek (czynnik dodatkowy, art. 4 alin. (2) lit. b) din Ordin) 10% (kryteria różnią się między częściami).

W jakim trybie prowadzone jest postępowanie?

Przetarg nieograniczony.

Wygraj go z SalesDots

Przeczytamy dokumenty za Ciebie

SalesDots pobiera dokumenty zamówienia (albo bierze Twój plik, gdy platforma na to nie pozwala) i najpierw odpowiada na dwa pytania: co zamawiający chce dostać i co musisz wykazać, żeby wziąć udział — każde z dokładnym cytatem i stroną.

Analizuj dokumenty

Dopasowanie do Twojego profilu

Każdy certyfikat, referencja i rola jest sprawdzana z Twoją firmą: zielono, gdy to masz, bursztynowo, gdy wygasa przed terminem, szaro, gdy trzeba to sprawdzić.

Sprawdź dopasowanie

Przygotuj ofertę

Zamień warunki w listę zadań z właścicielami i terminami, przygotuj pytania do zamawiającego i prowadź zespół według jednego planu.

Zacznij ofertę

Nie przegap żadnej zmiany

Śledź termin, zmiany ogłoszenia i odpowiedzi na pytania, a podobne przetargi i ponowne postępowania zobaczysz przed publikacją.

Śledź przetarg

Źródło: Tenders Electronic Daily (TED), Dziennik Urzędowy UE. SalesDots nie jest zamawiającym; oferty składa się wyłącznie na platformie zamawiającego. Dane z oficjalnego ogłoszenia, odświeżone 6 lis 2026, 04:10 CET.