Sprzęt ITTEDEnglish

Zakup kompleksowych produktów i usług cyfryzacji oraz szkolenia personelu w ramach projektu „Zaawansowane technologie cyfrowe na rzecz obywateli miasta Tismana”, KOD SMIS 328301

ORASUL TISMANA (PRIMARIA ORASULUI TISMANA)Tismana, RumuniaOgłoszenie 690559-2026 · Znak sprawy: 6

W skrócie

ORASUL TISMANA (PRIMARIA ORASULUI TISMANA) (Tismana, Rumunia) ogłasza przetarg: Zakup kompleksowych produktów i usług cyfryzacji oraz szkolenia personelu w ramach projektu „Zaawansowane technologie cyfrowe na rzecz obywateli miasta Tismana”, KOD SMIS 328301. Termin składania ofert: 10 lis 2026, 14:00 CET. Wartość szacunkowa: 2,3 mln RON, czas realizacji: 5 mies., części: 2. Wykonawca musi wykazać m.in.: ISO 27001, ISO 9001, referencje, minimalny obrót, ubezpieczenie.

Oficjalne ogłoszenieDokumenty zamówienia

Masz konto? Otwórz w aplikacji

Tłumaczenie oficjalnego ogłoszenia. Wiążący jest tekst oryginalny.

Za darmo · bez konta

Otrzymuj takie przetargi e-mailem

Podobne przetargi (Sprzęt IT · Rumunia) raz w tygodniu, tylko gdy się pojawią. Bez konta.

Tylko adres firmowy. Nie przyjmujemy skrzynek Gmail, Outlook, WP, Onet i podobnych.

Najważniejsze dane

Termin składania ofert
2,3 mln RON
Wartość szacunkowa
5 mies.
Czas trwania
Przetarg nieograniczony
Tryb
7 paź 2026
Opublikowano
690559-2026
Numer ogłoszenia
6
Znak sprawy
Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami (48218000)
Główny kod CPV
RO412
Miejsce realizacji (NUTS)
2
Części
niedopuszczone
Oferty wariantowe
rumuński
Język ofert

Terminy

Wszystkie daty z ogłoszenia i jego zmian, w kolejności. Czas: Warszawa.

  1. Publikacja ogłoszenia

  2. Otwarcie ofert

  3. Termin składania ofert

  4. Termin związania ofertą (wyliczony)wyliczone

    180 dni od terminu składania ofert, według ogłoszenia

Czego chce zamawiający

Mieszane zamówienia produktów i usług w następujący sposób: Urządzenie do zarządzania dokumentami - 1 szt.

  • Stacja monitorowania parametrów środowiskowych -2 szt.
  • Komputery stacjonarne - 2 szt.
  • Skanery optyczne - 2 szt. CPV:
  • Kabel do urządzeń elektronicznych - 2 szt.
  • Licencja platformy elektronicznej - 1 szt.
  • Licencja platformy interakcji obywateli - 1 szt.
  • Licencja platformy zarządzania dokumentami - 1 szt.:
  • Instalacja i uruchomienie - 1 szt.
  • Usługi bezpieczeństwa cybernetycznego - 1 szt.
  • Badania bezpieczeństwa oprogramowania - 1 szt.
  • Szkolenia indywidualne - 1 szt.
  • Pomoc techniczna - 1 szt

Kody CPV

  • 48218000Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjamigłówny

Części zamówienia (2)

Zamówienie podzielono na 2 części. Ofertę można złożyć na wybrane części, jeśli dokumenty na to pozwalają.

  1. Część 1Domyślna partia

    Wartość szacunkowa:
    2,3 mln RON
    Czas realizacji:
    5 mies.
    Miejsce (NUTS):
    RO412
    CPV:
    48218000 · Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami

    Mieszane zamówienia produktów i usług w następujący sposób: Urządzenie do zarządzania dokumentami - 1 szt. • Stacja monitorowania parametrów środowiskowych -2 szt. • Komputery stacjonarne - 2 szt. • Skanery optyczne - 2 szt. CPV: • Kabel do urządzeń elektronicznych - 2 szt. • Licencja platformy elektronicznej - 1 szt. • Licencja platformy interakcji obywateli - 1 szt. • Licencja platformy zarządzania dokumentami - 1 szt.: • Instalacja i uruchomienie - 1 szt. • Usługi bezpieczeństwa cybernetycznego - 1 szt. • Badania bezpieczeństwa oprogramowania - 1 szt. • Szkolenia indywidualne - 1 szt. • Pomoc techniczna - 1 szt

  2. Część 2

    Wartość szacunkowa:
    2,3 mln RON
    Czas realizacji:
    5 mies.

Warunki udziału i wymagane dokumenty

Warunki, które ogłoszenie każe wykazać, i dokumenty, których żąda. Pełny tekst poniżej.

Warunki z ogłoszenia

  • CertyfikatyISO 27001 · ISO 9001
  • ReferencjeZrealizowane podobne zamówienia
  • Minimalny obrótMinimalny roczny obrót lub sytuacja finansowa
  • UbezpieczenieUbezpieczenie OC lub zawodowe

Wykryte automatycznie w opublikowanym ogłoszeniu. Zawsze potwierdź w dokumentach zamówienia.

Pokaż tekst ogłoszenia (9)

Podmioty gospodarcze muszą udowodnić formę rejestracji w rejestrach handlowych (jak również przedmiot). Część IV. Kryteria wyboru A. Zdolność do spełnienia wymogów rejestracji w rejestrze przedsiębiorstw jest wpisana do rejestrów przedsiębiorstw w państwie członkowskim siedziby, jak opisano w załączniku XI do dyrektywy 2014 / 24 / UE.

Certyfikat obserwatora ONRC lub równoważny dokument wydany przez właściwy organ państwa członkowskiego siedziby Uzasadnienie wymogu jest niezbędne do sprawdzenia, czy podmiot gospodarczy jest ustanowiony zgodnie z prawem, posiada zdolność prawną do świadczenia wymaganych usług / produktów i jest zgodny z definicją art. 3 pkt 36.jj) ustawy 98 / 2016. Zasada wzajemnego uznawania ma zastosowanie, ponieważ wymogi dotyczące rejestracji mogą się różnić w poszczególnych państwach członkowskich.

Dokumenty równoważne zostaną przyjęte zgodnie z załącznikiem XI do dyrektywy 2014 / 24 / UE oraz informacjami dostępnymi w eCertis. Wymóg ten jest minimalny, proporcjonalny i prawnie uzasadniony oraz ma zasadnicze znaczenie dla weryfikacji kwalifikowalności i legalności udziału podmiotów gospodarczych w procedurze udzielania zamówień.

Podmioty gospodarcze muszą posiadać specjalne zezwolenie, tj. świadczenie usług w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego oraz część IV wsparcia informatycznego. Kryteria wyboru W przypadku zamówień na usługi: Czy wymagane jest specjalne zezwolenie, aby wykonawca mógł świadczyć tę usługę w kraju, w którym ma siedzibę?

Certyfikat ISO / IEC 27001 lub równoważny; Certyfikat ANSSI, CERT-RO lub inne stosowne zezwolenia w państwie członkowskim siedziby Uzasadnienie wymogu dotyczącego wymogu jest uzasadnione charakterem usług obejmujących dostęp do infrastruktury cyfrowej, dane wrażliwe oraz wdrożenie środków ochrony cybernetycznej. Instytucja zamawiająca musi zapewnić wykonawcom niezbędne kompetencje, doświadczenie i zezwolenie na świadczenie tych usług zgodnie z prawem i bezpiecznie.

Zasada wzajemnego uznawania ma zastosowanie i równoważne dokumenty z innych państw członkowskich zostaną przyjęte zgodnie z załącznikiem XI do dyrektywy 2014 / 24 / UE i - Certis. Wymóg ten jest proporcjonalny do ryzyka i obowiązków związanych z usługami i przyczynia się do ochrony interesów instytucji zamawiającej i beneficjentów projektu.

W każdym z ostatnich trzech lat wymagane jest / wymagane jest osiągnięcie ogólnego rocznego obrotu oferentów minimalnych w celu wykazania, że osiągnęli oni ogólny roczny obrót w wysokości co najmniej 2 500 000 EUR (z wyłączeniem VAT) za każdy z ostatnich trzech lat obrotowych. [Część IV. Kryteria wyboru Jego ogólne roczne obroty za liczbę lat obrotowych wymaganych w odpowiednim ogłoszeniu, w dokumentach zamówienia lub w DEAU są następujące: Zdolność do spełnienia wymagań → Całkowite roczne obroty za ostatnie 3 lata deklaruje się w następujący sposób:

  • Rok 1: ≥ 2 500 000 LEI
  • Rok 2: ≥ 2 500 000 LEI
  • Rok 3: ≥ 2 500 000 LEI W przypadku oferenta oferującego najwyższą cenę instytucja zamawiająca zażąda następujących dokumentów uzupełniających: roczne sprawozdania finansowe (bilans, rachunek zysków i strat) za ostatnie 3 lata; Zwroty podatkowe lub inne oficjalne dokumenty potwierdzające obroty; równoważne dokumenty wydane przez właściwe organy państwa członkowskiego siedziby (dla zagranicznych oferentów) zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania.Uzasadnienie wymogu Wymóg ten jest proporcjonalny do szacowanej wartości zamówienia (2.305.880,00 LEI) i ma na celu sprawdzenie minimalnej zdolności finansowej podmiotów gospodarczych w zakresie wspierania dostarczania sprzętu, wdrażania platform cyfrowych oraz zapewniania wsparcia cybernetycznego i usług bezpieczeństwa bez ryzyka przerwania lub niewykonania. Wymóg ten przyczynia się do ochrony interesów instytucji zamawiającej oraz do zapewnienia skutecznego wykonania zamówienia.

Art. 175 ust. 2 lit. a) ustawy 98 / 2016 Pewien minimalny poziom średniego szczególnego obrotu za ostatnie trzy lata - oferenci muszą wykazać, że osiągnęli średni szczególny roczny obrót w dziedzinie usług informatycznych i cyfrowych w wysokości co najmniej 1800 000 EUR (bez VAT) za ostatnie trzy lata obrotowe. Część IV.

Kryteria wyboru Jego średni roczny obrót w obszarze objętym zamówieniem w odniesieniu do liczby lat określonych w odpowiednim ogłoszeniu, w dokumentach zamówienia lub w dokumencie SAD jest następujący: Kryteria wyboru A. Zdolność do spełnienia wymagań → Określone średnie roczne obroty w ramach umowy (sprzęt informatyczny, licencje na oprogramowanie, usługi wsparcia i bezpieczeństwo cybernetyczne) za ostatnie 3 lata deklarowane są w następujący sposób:

  • Szczególna średnia roczna: ≥ 1,800 000 LEI W przypadku oferenta oferującego najwyższą cenę instytucja zamawiająca zwróci się o następujące dokumenty uzupełniające:
  • Roczne sprawozdania finansowe (bilans, rachunek zysków i strat) za ostatnie 3 lata;
  • Deklaracja obrotu podzielona przez kody CAEN lub odpowiednie działania;
  • Dokumenty podatkowe lub rachunkowe potwierdzające obrót w danej dziedzinie;
  • Dokumenty równoważne wydane przez właściwe organy państwa członkowskiego siedziby (dla zagranicznych oferentów) zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania. Uzasadnienie wymogu Wymóg dotyczący średniego konkretnego obrotu opiera się na:
  • szacunkowej wartości umowy: 2.305.880,00 LEI (bez VAT);
  • złożoności technicznej i operacyjnej: zintegrowanej realizacji, testowania, szkolenia, konserwacji i ochrony cybernetycznej. Stosując zasadę proporcjonalności, ustalony poziom jest wystarczający do wykazania zdolności finansowej i odpowiedniego doświadczenia wykonawcy, bez nadmiernego ograniczenia dostępu do procedury.Wymóg ten ma znaczenie dla zapewnienia, aby oferent posiadał wiedzę fachową i zasoby niezbędne do dostarczenia i wdrożenia wymaganych rozwiązań w warunkach jakości i wydajności. Poziom ten został ustalony na podstawie analizy rynku, konsultacji z podobnymi zakupami w SEAP oraz korelacji z wielkością i wartością usług wymaganych w specyfikacji.

Art. 175 ust. 2 lit. b) ustawy 98 / 2016 Niektóre poziomy innych istotnych wskaźników gospodarczych i finansowych, takich jak roczny poziom płynności; oferty są zobowiązane do wykazania bieżącego poziomu płynności na poziomie co najmniej 1,00 (aktywa obrotowe / zobowiązania obrotowe ≥ 1) za ostatni rok obrotowy.] Część IV.

Kryteria wyboru W odniesieniu do wskaźników finansowych określonych w odpowiednim ogłoszeniu, w dokumentach zamówienia lub w DEAU wykonawca oświadcza, że rzeczywiste wartości wymaganych wskaźników są następujące: W odniesieniu do wskaźników finansowych określonych w odpowiednim obwieszczeniu, w dokumentach zamówienia lub w DUAE, wykonawca oświadcza, że rzeczywiste wartości wymaganych wskaźników są następujące:

  • Bieżąca płynność: ≥ 1,00 W przypadku oferenta oferującego najwyższą cenę instytucja zamawiająca zażąda następujących dokumentów uzupełniających: Roczne sprawozdania finansowe (bilans oraz rachunek zysków i strat) za ostatni rok budżetowy; odpowiednie zestawienie bankowe potwierdzające zdolność kredytową i zdolność płatniczą; sprawozdanie z audytu finansowego (jeżeli dostępne);równoważne dokumenty wydane przez właściwe organy państwa członkowskiego siedziby (dla zagranicznych oferentów) zgodnie z zasadą wzajemnego uznawania.] Uzasadnienie obecnego wymogu płynności opiera się na: szacunkowej wartości umowy: 2.305.880,00 LEI (bez VAT); strukturze zakupów: dostawach sprzętu informatycznego, licencjach na oprogramowanie, usługach wsparcia i cyberbezpieczeństwie;warunkach handlowych: pełnej dostawy, stopniowej realizacji, wsparciu po wdrożeniu.Bieżący poziom płynności ≥ 1,00 wskazuje, że wykonawca posiada wystarczające aktywa obrotowe na pokrycie swoich krótkoterminowych zobowiązań, które są niezbędne dla umowy o złożonej odpowiedzialności technicznej i finansowej. Stosując zasadę proporcjonalności, wymóg ten jest wyważony i nie ogranicza nadmiernie dostępu do procedury.Ustanowiony poziom jest zgodny z praktykami rynkowymi, potwierdzonymi dostępnymi krajowymi i międzynarodowymi publikacjami statystycznymi oraz analizą ekonomiczną (INS). Wymóg ten przyczynia się do weryfikacji zdolności kredytowej oferentów oraz do zmniejszenia ryzyka niewykonania zamówienia lub odstąpienia od umowy.

Artykuł 179 lit. b) ustawy 98 / 2016 wykaz głównych dostaw produktów zrealizowanych w ciągu ostatnich trzech lat, wskazując wartości, dane oraz beneficjentów publicznych lub prywatnych; W przypadku gdy jest to konieczne dla zapewnienia odpowiedniego poziomu konkurencji, instytucja zamawiająca może ustalić, że dostawy odpowiednich produktów przeprowadzonych ponad 3 lata temu są brane pod uwagę; ZASADY: Oferenci są zobowiązani do wykazania dostawy sprzętu informatycznego i licencji na oprogramowanie, przeprowadzonych w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania oferty co najmniej 1.800,000 LEI (z wyłączeniem części IV VAT.

Kryteria wyboru → W przypadku zamówień na produkty: realizacja dostaw określonego typu → W okresie referencyjnym podmiot gospodarczy dokonał następujących głównych dostaw określonego typu: Typ produktu: Sprzęt informatyczny, licencje na oprogramowanie, zintegrowane rozwiązania cyfrowe Wartość skumulowana: ≥ 1.800,000 LEI Okres: ostatnie 3 lata Beneficjenci: władze publiczne lub podmioty prywatne W przypadku oferenta oferującego najwyższą cenę instytucja zamawiająca zażąda następujących dokumentów uzupełniających: umowy dostawy z beneficjentami, o których mowa w MAEA; dokumenty przyjęcia lub odbioru dla dostarczonych produktów; Dobre świadectwa wykonania lub zalecenia potwierdzające prawidłową dostawę i eksploatację produktów. Uzasadnienie wymogu Wymóg jest proporcjonalny do:

  • Szacowana wartość umowy: 2.305.880,00 LEI (bez VAT);
  • Złożoność dostawy: sprzęt informatyczny, licencje na oprogramowanie, integracja funkcjonalna;
  • Konieczność wyboru sprawdzonych podmiotów gospodarczych w dostarczaniu podobnych produktów w celu zmniejszenia ryzyka nieprzestrzegania przepisów, opóźnień lub niezgodności technicznej. Ustanowiony poziom opiera się na analizie podobnych zakupów w SEAP, strukturze rynku profilu i wymogach technicznych zawartych w specyfikacjach. Wymóg ten przyczynia się do zapewnienia skutecznego wdrażania i spójności z celami projektu.

Art. 179 lit. k) ustawy 98 / 2016 Specyfikacja części umowy, którą wykonawca zamierza zlecić wykonawcom, jest wymagana do określenia części umowy, którą zamierza zawrzeć. Umawiające się podmioty gospodarcze określają w DUAE liczbę i datę wykonawców do określenia w DUAE nominacji potencjalnych podwykonawców, rodzaju działalności zleconej podwykonawcom oraz szacunkowego odsetka części IV zamówienia.

Kryteria wyboru Proporcja podwykonawstwa wykonawca zamierza zlecić podwykonawstwo ewentualnie następującej części (tj. procentu) zamówienia. Proszę zauważyć, że jeżeli podmiot gospodarczy zdecydował się na podwykonawstwo części II sekcja C: "Informacje o podwykonawcach". Wskazanie: rodzaj działalności (np. szkolenie osobiste, instalacja sprzętu komputerowego, audyt bezpieczeństwa), przyjęta wartość procentowa i nazwa podwykonawcy (jeżeli jest znana).

W przypadku oferenta oferującego najwyższą cenę instytucja zamawiająca zwróci się o: podwykonawstwo lub podwykonawstwo; deklarację w sprawie sposobu płatności podwykonawcy (bezpośrednio lub pośrednio); W przypadku oferenta, który otrzymał najwyższą ofertę, zostanie złożony wniosek:

  1. Firmy podwykonawstwo umowy / zobowiązania;
  2. Oświadczenia dotyczące możliwości płatności bezpośredniej podwykonawcy (zgodnie z art. 218 ustawy nr 98 / 2016);
  3. DUAE ukończone oddzielnie dla każdego podwykonawcy (jeżeli powołane do wykazania kryteriów). Uzasadnienie wymogu podwykonawstwa jest dozwolone na czas nieokreślony w odniesieniu do każdego składnika pomocniczego jednolitego zamówienia na dostawy, służącego jako narzędzie ułatwiające dostęp do procedury dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).Przestrzeganie zasady przejrzystości wymaga, aby instytucja zamawiająca znała faktyczną strukturę wykonania globalnego zamówienia, w szczególności w odniesieniu do poddziałań wysokiego ryzyka (usługi bezpieczeństwa cybernetycznego lub badania penetracji zgodnie z normami OWASP Top 10).Mechanizm zapewnia, że od samego początku weryfikuje się brak podstaw do wykluczenia na poziomie podwykonawców oraz że ich prawa finansowe są chronione przez możliwość płatności bezpośrednich z funduszy europejskich (EFRR / Program Regionalny na rzecz Południowo-Zachodniej Oltenii) na warunkach określonych w nowej nocie do zadań.

Artykuł 179 lit. m) ustawy 98 / 2016 o świadectwach wydawanych przez urzędowe instytuty odpowiedzialne za kontrolę jakości lub uznane jednostki poświadczające zgodność produktów, które mają być dostarczone, wyraźnie określonych poprzez odniesienie do specyfikacji technicznych lub norm, wymaga od podmiotów gospodarczych potwierdzenia, że dostarczone produkty posiadają obowiązkowe świadectwa zgodności w celu wprowadzenia do obrotu części IV Unii Europejskiej, sekcja B: "Świadectwa wydawane przez instytuty kontroli jakości". Zgłasza się zgodność głównych produktów (Smart Locker, komputery, skanery, stacje meteorologiczne). Wymagana wyłącznie od oferenta:

  1. Europejskie świadectwa zgodności (oznakowanie CE);
  2. Deklaracje zgodności wydane przez producenta w sprawie zgodności z dyrektywą RoHS (ograniczenie substancji niebezpiecznych);
  3. Sprawozdania z badań lub świadectwa wydane przez akredytowane organy poświadczające zgodność z normami bezpieczeństwa elektrycznego (EN 60204) i kompatybilności elektromagnetycznej (EN 61000), o których mowa w arkuszach technicznych Uzasadnienie wymogu Stosowanie tych podstawowych świadectw jest w pełni uzasadnione charakterem umowy dostawy oraz ryzykiem technicznym stwierdzonym na etapie planowania (ryzyko uszkodzenia elektrycznego lub niekompatybilności sprzętu).Instytucja zamawiająca jest zobowiązana do sprawdzenia, czy sprzęt, który ma być zainstalowany w obiektach lub w domenie publicznej (stacje meteorologiczne i terminal Smart Locker 24 / 7) jest uruchomiony i legalnie wprowadzony do obrotu.Aby zastosować się do zakazu podwójnej oceny, wszystkie wyższe opcjonalne certyfikaty energetyczne (Energy Star v8.0 / EPEAT) zostały całkowicie usunięte z tej sekcji kwalifikacyjnej i zostały ocenione i rozstrzelane wyłącznie pod Zielonym Czynnikiem (10%) zgodnie z nową Notatką ciążową. Zasada wzajemnego uznawania ma zastosowanie do każdego równoważnego dokumentu wydanego w UE.

Art. 200 ust. 1 ustawy 98 / 2016 Prawo do nakładania na podmioty gospodarcze obowiązku przedkładania konkretnych świadectw przez akredytowane jednostki certyfikujące, które potwierdzają ich zgodność z niektórymi standardami zapewniania jakości, w tym dostępność dla osób niepełnosprawnych. Podmioty gospodarcze są zobowiązane do wykazania wdrożenia systemu zarządzania jakością certyfikowanego zgodnie z normą SR EN ISO 9001: 2015 (lub równoważną).

Część IV sekcja D: "Systemy zapewniania jakości i normy zarządzania środowiskowego". Wymóg posiadania certyfikatu jakości dla organizacji jest uwzględniany tylko w odniesieniu do oferenta o najwyższym ofercie: Certyfikat SR EN ISO 9001: 2015 (lub równoważny) ważny w momencie prezentacji wystawionej przez akredytowany organ certyfikujący (np. europejski certyfikowany organ RENAR lub równoważny).

Uzasadnienie wymogu Wniosek dotyczący normy ISO 9001 jest w pełni uzasadniony złożonością wyprodukowanej jednolitej umowy dostawy, która obejmuje jednoczesne dostarczenie krytycznej infrastruktury sprzętowej i konfigurowalnych platform cyfrowych. Instytucja zamawiająca zapewnia, aby dostawca posiadał wewnętrzne sprawdzone procedury zarządzania procesami, ograniczania błędów i kontroli jakości dostaw.

W celu przestrzegania zasady proporcjonalności i uniknięcia restrykcyjnych wymogów: * Norma ISO / IEC 27001 (Bezpieczeństwo informacji) jest przekazywana jako szczególny wymóg rygorystycznego poświadczenia zawodowego usług pomocniczych; * Wymagania normy EN 301 549 (Dostępność ICT dla osób niepełnosprawnych) zostały w pełni przeniesione do Notatki Zadania jako obowiązkowe warunki techniczne zgodności dostarczanych platform oprogramowania (testowanie w fazie przyjmowania), eliminując ryzyko powstania sztucznej bariery w DUAE. Zasada wzajemnego uznawania ma zastosowanie.

PRZYKŁAD — to nie jest wynik dla Twojej firmyCzy możesz złożyć ofertę? Twoja gotowość

Tak wygląda sprawdzenie w SalesDots: każdy warunek z ogłoszenia, dane z rejestrów i cały profil Twojej firmy — certyfikaty z datami ważności, zespół, referencje i finanse — w jednym miejscu. Wyniki poniżej są przykładowe; prawdziwy zobaczysz po zalogowaniu.

9 spełnione · 2 wygasa · 2 brakuje · 2 do sprawdzenia

Warunki z tego ogłoszenia

  • ISO 27001certyfikat w profilu, ważny w dniu składania ofertMasz w profilu
  • ISO 9001odnów przed złożeniem ofertyWygasa przed terminem
  • Referencje3 pasujące referencje z ostatnich 3 latMasz w profilu
  • Minimalny obrótobroty ze sprawozdań finansowych powyżej proguMasz w profilu
  • Ubezpieczeniepolisa OC wygasa przed terminem ofertWygasa przed terminem

Rejestry — sprawdzane automatycznie

  • Krajowy rejestr przedsiębiorcówfirma aktywna, reprezentacja zgodnaZweryfikowane
  • VAT UE (VIES)numer aktywny w VIESZweryfikowane
  • Identyfikator LEI (GLEIF)LEI wydany i odnowiony, dane zgodne z rejestremZweryfikowane
  • Kontrola sankcyjnafirma i beneficjenci poza listamiZweryfikowane

Profil firmy — dopasowanie do wymogów

  • ISO 22301uzupełnij lub dobierz partnera do konsorcjumBrak w profilu
  • Kierownik projektu — PMP / PRINCE22 osoby, min. 5 lat doświadczeniaMasz w profilu
  • Architekt rozwiązań — TOGAFbrak osoby z certyfikatemBrak w profilu
  • Obroty z 3 latze sprawozdań finansowychMasz w profilu
  • Status partnerski (Microsoft, SAP, Oracle)do potwierdzenia u producentaDo sprawdzenia
  • Poświadczenie bezpieczeństwa (Poufne, NATO)do sprawdzenia w zespoleDo sprawdzenia

Za darmo · bez konta

Otrzymuj takie przetargi e-mailem

Nowe przetargi takie jak ten (Sprzęt IT · Rumunia) raz w tygodniu i tylko wtedy, gdy się pojawią.

Tylko adres firmowy. Nie przyjmujemy skrzynek Gmail, Outlook, WP, Onet i podobnych.

Bezpłatne sprawdzenie · 10 sekund

Czy Twoja firma pasuje do tego przetargu?

Podaj NIP. Porównamy historię Twoich zamówień publicznych z tym przetargiem — bez zakładania konta.

Tylko adres firmowy. Nie przyjmujemy skrzynek Gmail, Outlook, WP, Onet i podobnych.

Kryteria oceny ofert

Pełne nazwy kryteriów i ich wagi, tak jak w ogłoszeniu.

Dla wszystkich części

  • Cena oferty40%

    Wynik podaje się w następujący sposób: a) w przypadku najniższych cen podaje się maksymalną liczbę punktów przydzielonych; b) w przypadku innych oferowanych cen wynik P (n) oblicza się proporcjonalnie, w następujący sposób: P (n) = (Minimalna oferta / Cena n) x maksymalna liczba punktów przydzielonych.

  • Cechy techniczne przekraczające minimalne wymagania sprzętowe15%

    A. Algoritmul de acordare a punctajului pentru Factorul 1: Punctajul individual aferent acestui factor de evaluare se va acorda în mod fix, în funcție de nivelul de performanță asumat de către ofertant în cadrul Propunerii Tehnice, după cum urmează: • 15 puncte Se acordă ofertelor în cadrul cărora componentele hardware critice ofertate (Unitățile de calcul / Server / PC Desktop / Terminal Smart Locker / Scanere rapide) depășesc cu minimum 30% specificațiile minime obligatorii stabilite în Caietul de Sarcini. • 7 puncte Se acordă ofertelor în cadrul cărora componentele hardware critice ofertate depășesc cu minimum 15% (dar mai puțin de 30%) specificațiile minime obligatorii stabilite în Caietul de Sarcini. • 0 puncte Se acordă ofertelor care îndeplinesc strict specificațiile minime obligatorii din Caietul de Sarcini, fără a prezenta îmbunătățiri tehnice suplimentare.

  • CZYNNIK 2 – „Funkcjonalności oprogramowania i zaawansowana interoperacyjność” (Waga: 15% – Maksymalnie 15 punktów)15%

    A. Algoritmul de acordare a punctajului pentru Factorul 2: Punctajul individual aferent acestui factor de evaluare se va acorda în mod fix, în funcție de caracteristicile tehnice dovedite de soluția software propusă în cadrul Propunerii Tehnice, după cum urmează: • 15 puncte Soluția software avansate sau echivalentă ofertată include nativ module/conectori API pre-dezvoltați pentru toate sistemele indicate în Caietul de Sarcini (Sistemul de Management Electronic al Documentelor, Contabilitate, Monitorul Oficial Local dinamic, Registrul Agricol, Portalul de Plăți și Sistemul de Evidență a Populației) ȘI asigură integrarea directă, nativă, cu sistemul național de identitate digitală ROeID (sau echivalent), fără a necesita dezvoltări software suplimentare de la zero în perioada de derulare a contractului. • 0 puncte Soluția software ofertată îndeplinește strict cerințele minime obligatorii din Caietul de Sarcini, modulele/conectorii API de interoperabilitate și conexiunile securizate cu sistemele UAT-ului sau ROeID urmând a fi programate, testate și dezvoltate integral în etapa de configurare aferentă celor 5 luni calendaristice de contract.

  • CZYNNIK – „Termin dostawy i pełna implementacja” (Waga: 10% – Maksymalnie 10 punktów)10%

    A. Algoritmul de calcul al punctajului pentru Factorul 3: Punctajul se va calcula în mod strict matematic și algoritmic pentru fiecare ofertă admisibilă în parte, prin raportare la oferta care propune cel mai scurt interval de timp pentru implementarea tehnică, după următoarea formulă: P-F3=Termenul cel mai scurt ofertat (zile)/Termenul ofertei analizate zileX10 Unde: • Termenul cel mai scurt ofertat = Numărul minim de zile calendaristice propus pentru implementarea integrală din totalul ofertelor admisibile; • Termenul ofertei analizate = Numărul de zile calendaristice propus pentru implementarea integrală în cadrul ofertei aflate sub evaluare.

  • CZYNNIK – „Czas trwania rozszerzonej gwarancji handlowej” (Waga: 10% – Maksymalnie 10 punktów)10%

    A. Algoritmul de calcul al punctajului pentru Factorul 4: Punctajul se va calcula în mod strict matematic și algoritmic pentru fiecare ofertă admisibilă în parte, prin raportare directă la oferta care propune cea mai mare perioadă de garanție suplimentară, după următoarea formulă: P-F4=Garanția extinsă a ofertei analizate /Garanția extinsă maximă ofertată (luni) X10 Unde: • Garanția extinsă a ofertei analizate = Numărul de luni de garanție suplimentară oferit de operatorul economic peste pragurile minime obligatorii; • Garanția extinsă maximă ofertată = Numărul maxim de luni de garanție suplimentară identificat în totalul ofertelor admisibile. Notă de plafonare: În scopul aplicării riguroase a algoritmului și pentru respectarea principiului proporționalității, punctarea suplimentară se plafonează la o extindere maximă de 36 de luni calendaristice peste perioadele obligatorii de bază. Orice ofertă care propune o extindere mai mare de 36 de luni va fi punctată la nivelul plafonului maxim admis (calculat ca 36 de luni).

  • CZYNNIK ZIELONY: „Wydajność ekologiczna i efektywność energetyczna” (Waga: 10% – Maksymalnie 10 punktów)10%

    Punctajul maxim de 10 puncte se acordă în mod direct și unitar în cadrul Propunerii Tehnice, pe baza următoarelor criterii: • 10 puncte Se acordă ofertelor care îndeplinesc cumulativ următoarele cerințe de performanță ecologică: 1. Echipamentele hardware critice propuse dețin o certificare recunoscută internațional pentru eficiență energetică ridicată (Energy Star v8.0, EPEAT sau standarde echivalente), dovedită prin etichete ecologice sau fișe tehnice oficiale de producător; 2. Ofertantul integrează în propunerea tehnică un plan asumat de management ecologic care include: colectarea și reciclarea gratuită/ecologică a echipamentelor IT scoase din uz (DEEE) la finalul ciclului de viață și efectuarea transportului de livrare în teritoriu utilizând exclusiv mijloace auto cu emisii reduse (minimum standardul Euro 6 sau vehicule electrice/hibrid). • 0 puncte Se acordă ofertelor care nu îndeplinesc cumulativ criteriile de mai sus, operatorul economic limitându-se la respectarea obligațiilor minime legale obligatorii de introducere pe piața UE (marcaj CE, conformitate RoHS), fără a prezenta certificări energetice superioare sau măsuri suplimentare de management ecologic în graficul de livrare.

Zamawiający

ORASUL TISMANA (PRIMARIA ORASULUI TISMANA)

Adres
Strada: Tismana, nr. 153, 0253 Tismana, Rumunia
Region (NUTS)
RO412
Strona internetowa
www.primariatismana.ro
Oficjalny adres kontaktowy
[email protected]
Skrzynka funkcyjna podana w ogłoszeniu. Nie publikujemy danych osobowych.

Identyfikatory rejestrowe

Numer rejestrowy w ogłoszeniu
4956189

Co ten zamawiający kupował wcześniej

2 ogłoszeń o udzieleniu zamówienia IT w latach 2024–2024, łącznie 605 621 €.

  • Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Orasul Tismana, județul Gorj - Componenta Echipa…

    Wykonawca: PRINTECH COMPANY

    796 889 RON

    7 lut 2024

  • ,,Furnizare și instalare de echipamente si soft-uri specifice necesare in vederea asigurarii unei administratii smart si facilitarea accesului la internet, pen…

    Wykonawca: AC IMPEX S.R.L. +1 innych wykonawców · ofert: 2

    2,2 mln RON

    16 sty 2024

Jak złożyć ofertę

Ofertę składa się wyłącznie na platformie zamawiającego, przed terminem składania ofert.

tak
Składanie elektroniczne
nie
Aukcja elektroniczna

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest termin składania ofert w przetargu „Zakup kompleksowych produktów i usług cyfryzacji oraz szkolenia personelu w ramach projektu „Zaawansowane technologie cyfrowe na rzecz obywateli miasta Tismana”, KOD SMIS 328301”?

Oferty należy złożyć do 10 lis 2026, 14:00 CET.

Jaka jest wartość zamówienia?

Wartość szacunkowa podana w ogłoszeniu: 2,3 mln RON.

Kto jest zamawiającym?

ORASUL TISMANA (PRIMARIA ORASULUI TISMANA) (Tismana, Rumunia).

Gdzie i jak złożyć ofertę?

Ofertę składa się elektronicznie na platformie www.e-licitatie.ro.

Czy zamówienie jest podzielone na części?

Tak, na 2 części.

Jakie są kryteria oceny ofert?

Cena oferty 40%, Cechy techniczne przekraczające minimalne wymagania sprzętowe 15%, CZYNNIK 2 – „Funkcjonalności oprogramowania i zaawansowana interoperacyjność” (Waga: 15% – Maksymalnie 15 punktów) 15%, CZYNNIK – „Termin dostawy i pełna implementacja” (Waga: 10% – Maksymalnie 10 punktów) 10%, CZYNNIK – „Czas trwania rozszerzonej gwarancji handlowej” (Waga: 10% – Maksymalnie 10 punktów) 10%, CZYNNIK ZIELONY: „Wydajność ekologiczna i efektywność energetyczna” (Waga: 10% – Maksymalnie 10 punktów) 10%.

W jakim trybie prowadzone jest postępowanie?

Przetarg nieograniczony.

Wygraj go z SalesDots

Przeczytamy dokumenty za Ciebie

SalesDots pobiera dokumenty zamówienia (albo bierze Twój plik, gdy platforma na to nie pozwala) i najpierw odpowiada na dwa pytania: co zamawiający chce dostać i co musisz wykazać, żeby wziąć udział — każde z dokładnym cytatem i stroną.

Analizuj dokumenty

Dopasowanie do Twojego profilu

Każdy certyfikat, referencja i rola jest sprawdzana z Twoją firmą: zielono, gdy to masz, bursztynowo, gdy wygasa przed terminem, szaro, gdy trzeba to sprawdzić.

Sprawdź dopasowanie

Przygotuj ofertę

Zamień warunki w listę zadań z właścicielami i terminami, przygotuj pytania do zamawiającego i prowadź zespół według jednego planu.

Zacznij ofertę

Nie przegap żadnej zmiany

Śledź termin, zmiany ogłoszenia i odpowiedzi na pytania, a podobne przetargi i ponowne postępowania zobaczysz przed publikacją.

Śledź przetarg

Źródło: Tenders Electronic Daily (TED), Dziennik Urzędowy UE. SalesDots nie jest zamawiającym; oferty składa się wyłącznie na platformie zamawiającego. Dane z oficjalnego ogłoszenia, odświeżone 7 lis 2026, 19:58 CET.